Dziękuję Ci za zainteresowanie moją propozycją

i zapraszam Cię na mój bezpłatny webinar, który odbędzie się w środę, 28 września o 20:15:

Nie podchodź do mnie jak do... jeża.

O potrzebach dzieci w wieku 6-14 lat.

Celem spotkania jest pomóc Ci poznać i zrozumieć potrzeby dzieci, abyś z lekkością mogła / mógł podejmować rodzicielskie wyzwania.

Program webinarium:

  • Przywitanie uczestniczek i uczestników spotkania
  • Prezentacja z dyskusją kierowaną: Jak widzimy dziecko, jak dziecko widzi świat. Potrzeby dziecka sprzyjające jego rozwojowi. Rola dorosłego
  • Sesja pytań i odpowiedzi
  • Moja propozycja dla rodziców
  • Zakończenie spotkania ok. 21:45

Link do tego wyjątkowego wydarzenia otrzymasz po potwierdzeniu zapisu na listę mojego newslettera.

W podziękowaniu za zapis otrzymasz ode mnie również ebooka - pakiet opisów zachowań dzieci w wieku od 6 do 14 lat. To prawdziwa skarbnica wiedzy. Dzięki niej zgłębisz tajniki rozwoju Twojego dziecka i zyskasz pewność w swojej roli rodzica. 

W podziękowaniu za zapis odbierz bezpłatnie

Mój pakiet opisów zachowań dzieci w wieku od 6 do 14 lat. To prawdziwa skarbnica wiedzy. Dzięki niej zgłębisz tajniki rozwoju Twojego dziecka i zyskasz pewność w swojej roli rodzica. 🧡

Mój ebook pomoże Ci zrozumieć, dlaczego w pewnym wieku Twoje dziecko zachowuje się tak, a nie inaczej. Obraża się, mówi, że Cię nie kocha, boi się ciemności... To normalne, że się tym przejmujesz, a ja mam dla Ciebie wyjaśnienie tych sytuacji!

Zapisz się na mój webinar i newsletter już teraz

Zapisując się do mojego newslettera, otrzymasz również wartościowe narzędzia, dostęp do webinarów, wsparcie i inspirację do budowania lepszych relacji i osiągnięcia spełnienia w życiu osobistym. 

Z moich materiałów dowiesz się:

  • Jak wspierać siebie w roli rodzica
  • Jak budować relacje z dzieckiem
  • Jakie są charakterystyczne zachowania dziecka w konkretnym wieku
  • Jak reagować na codzienne wyzwania 

Zapis na bezpłatną rozmowę ze mną

🎉 Pragniesz stać się prawdziwym przewodnikiem w rozwoju Twojego dziecka? Nie trać szansy na ekscytującą podróż pełną odkryć i wzruszeń! Czy jesteś gotowy/wa na podróż, która odmieni Twoje podejście do rodzicielstwa?

Skorzystaj z 30 minutowej, bezpłatnej rozmowy wstępnej,

podczas której poznamy Twoje wyzwania i cele. Razem stworzymy spersonalizowany plan działania, byś mógł/a lepiej zrozumieć swoje rodzicielskie zadania i skutecznie reagować na różne sytuacje. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś! 📆

 

Wybierz termin